Služby

Blog články

Potrebujete doplniť blog článok na Váš web magazín? Nemáte predstavu ani skúsenosti ako by mal efektívny blog článok vyzerať? Obráťte sa na našich odborníkov. A pretlmočte im Vaše predstavy.

(Virtuálne) rozhovory

Potrebujete svoje publikum osloviť prostredníctvom rozhovoru s vplyvným človekom? Alebo chcete predstaviť Váš produkt či službu prostredníctvom rozhovoru, no nemáte na to rozpočet? Skúste virtuálny rozhovor. Ak nemáte čas ani možnosti osloviť vplyvných ľudí, oslovte našich špecialistov. Radi Vám s virtuálnym rozhovorom pomôžu.

Infografika

Pôsobíte v segmente, v ktorom sa je ťažké orientovať? Máte veľkú konkurenciu v odvetví? Ak chcete vizuálne komunikovať s Vašimi potenciálnymi zákazníkmi, nechajte si u nás pripraviť infografiku. Tá určite emócie Vášho publika pozitívne ovplyvní.

SEO a PPC služby

Náš tím PPC špecialistov Vám pomôže nastaviť Google Ads reklamy, aby ste boli o krok vpred pre konkurenciou. Ak chcete svoje online podnikanie monitorovať, môžete požiadať o pomoc našich SEO špecialistov.

Vtipné pretextovanie

Sú Vaše blog články nudné a zastaralé? Nepredávajú Vám ani Vaše služby ani produkty? Dajte si urobiť analýzu. Naši odborníci premenia nudný charakter Vašich pôvodných článkov na vtipné pretextovanie hravou formou.

Preklady a lokalizácia

Tvoríme tím s dlhoročnými prekladateľskými skúsenosťami z rôznych oblastí, ktoré využívame pri prekladoch online textov z/do anglického do/z nemeckého ako aj slovenského jazyka. A samozrejme pri tom využívame lokalizáciu, aby ste mohli efektívne expandovať na zahraničné trhy.

Objednajte si ukážkový článok ZDARMA

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.

Mám záujem o:

  1. Vypracovanie ukážkového článku zdarma.
  2. Konzultáciu
  3. Iné služby